book me

zarezerwuj swój termin

Zostaw swoją wiadomość, a odpowiem na nią najszybciej jak to możliwe :)

  Welcome image

  Sesje zdjęciowe

  Są osoby, które marzą o sesji zdjęciowej ale są też takie, które muszą do tego pomysłu jeszcze dojrzeć. Jak często zastanawiałaś się nad sesją kobiecą lub rodzinną, ale przekładałaś to na lepszy czas? Bałaś się, że nie będziesz umieć pozować, że jesteś niewystarczająca, nie wyglądasz tak jakbyś chciała. Znam to niestety z autopsji i nie zamierzam nikogo na siłę przekonywać, żeby zmienił swoje myślenie, ponieważ do niektórych rzeczy trzeba po prostu dojść samodzielnie. Mogę powiedzieć jedno - zrobię wszystko, aby Twoja sesja zdjęciowa były przyjemnością i pierwszym krokiem do pokochania siebie na zdjęciach ♡ bez względu na to, czy zamierzasz na sesję przyjść sama, czy też ze swoją rodziną.

  Autentyczność jest zbiorem decyzji, które podejmujemy każdego dnia. To decyzja, aby się pokazać i być prawdziwym. Decyzja, aby być szczerym. Decyzja, aby pozwolić innym ujrzeć nasze prawdziwe "Ja"

  Czym tak na prawdę jest sesja zdjęciowa?

  Sesja zdjęciowa różni się od reportażu lub sesji dokumentalnej w jednej ważnej kwestii. W czasie reportażu fotograf nie ingeruje w przebieg zdarzeń, jest obserwatorem i tylko uwiecznia to co widzi, natomiast na sesji zdjęciowej zadaniem fotografa jest stworzenie całej narracji, pokazanie Ci co robić, gdzie się ustawić, co zrobić z rękoma, aby osiągnąć zamierzony efekt.  Dzięki temu możemy mówić, że sesja jest "niepozowana", lifestylowa, choć w rzeczywistości jako fotograf prowadzę Was, aby Wasze zdjęcia były piękne i opowiadały o Was.

  Rodzaje sesji zdjęciowych

  Poniżej zapoznaj się z sesjami jakie mogę dla Ciebie wykonać. Sesje zdjęciowe zwykle wykonuję w plenerze, w domach u klientów lub w studio, w zależności od Waszych upodobań i oczekiwanych efektów.

  Program Image
  Program Image

  Sesja portretowa

  Sesje portretowe to zdecydowanie moja największa pasja. Bardzo lubię poznawać kobiety, które stają przed moim obiektywem, nawiązywać więź i sprawiać by poczuły się swobodnie. Wiele z Was traktuje takie sesje jako pewnego rodzaju terapię lub otwarcie nowego rozdziału w swoim życiu i to jest w tym piękne. Moją misją jest pokazanie naturalnego piękna, które każda z nas w sobie posiada. Jestem tutaj bez względu na Twoje umiejętności pozowania i poziom pewności siebie, aby pomóc Ci się otworzyć i wyglądać zjawiskowo.  Na sesję możemy spotkać się w pięknych okolicznościach przyrody, w studio lub apartamencie.

  Program Image
  Program Image

  Naturalne plenerowe sesje rodzinne

  Spotkajmy się na łące, w górach lub w lesie, fundując małym odkrywcom wspaniałe wrażenia i mile spędzony czas bez presji i sztucznego pozowania. Na łonie natury dzieci zawsze znajdą coś interesującego i łatwo jest złapać bardzo naturalne kadry. Oglądanie kwiatów z mamą czy szalone wygłupy z tatą będą dla dzieci wspaniałą atrakcją, a dla rodziców pamiątką. 

  Lifestylowe sesje domowe

  Wasz dom to Wasza historia, miejsce do którego lubicie wracać, w którym dzieci czują się bezpiecznie. Złapmy na zdjęciach urok Waszej przestrzeni, Wasze codzienne zabawy i przytulenia, możemy uwiecznić wspólne przygotowywanie posiłków, czytanie książek, szalone zabawy, nadając zdjęciom bardzo osobisty charakter. 

  Program Image
  Program Image

  Sesje ciążowe

  Dla kobiety czas oczekiwania na maleństwo, jest bardzo wyjątkowy emocjonalnie i fizycznie. Nasze ciało zmienia się, przygotowuje się na dar nowego życia, jest cudem. Na sesję spotykamy się około 25-35 tygodnia ciąży, kiedy brzuszek jest widoczny, ale nie ciąży za bardzo przyszłej mamie. Sesję możecie wykonać indywidualnie lub z partnerem i dziećmi. W zależności od tego co Ci w duszy gra możemy spotkać się na zdjęcia w plenerze, w Twoim domu lub w studiu. 

  Sesje noworodkowe

  Pierwsze tygodnie życia są dla rodziców wyjątkowe. Uczycie się siebie wzajemnie, cieszycie się dotykiem i zapachem noworodka. Bycie na wyłączność dla małego człowieka, bliskość, przytulenia, karmienia. Ten czas szybko minie, więc warto go zatrzymać, najlepiej w domowym zaciszu, gdzie maluszek czuje się bezpieczny. W rytmie slow, bez pośpiechu, z czułością i empatią. Warto na taką sesję umówić się jak najszybciej po porodzie, ponieważ do 2 tygodnia życia niemowlaka jeszcze nie doskwierają aż tak kolki, a dziecko dużo czasu śpi po karmianiach. 

  Program Image
  Program Image

  Sesja wizerunkowa

  Jeżeli zależy Ci na naturalnej sesji wizerunkowej w rytmie slow, to zapraszam Cię przed mój obiektyw. Tworzę sesje dla kreatywnych kobiet, których twórczość jest bliska naturze. Fotografowałam już artystki, fotografki, ceramiczki, joginki, osoby związane ze sportem i naturopatów. Razem możemy stworzyć koncepcję Twojej sesji aby idealnie oddać charakter Twojej marki.  

  Program Image
  Program Image

  sesje narzeczeńskie, miłosne, we dwoje

  Na koniec zostawiam tutaj sesje dla zakochanych, ponieważ jest to dość oczywiste, że będąc fotografem ślubnym takie sesje wykonuję, jednak nie zawsze przychodzą do mnie osoby, które planują ślub. Dość często wykonuję sesje dwojga kochających się ludzi bez konkretnej okazji...lub właśnie z okazji ważnej dla nich daty. Sesje tego typu wykonuję w plenerze, w Waszych domach lub w studiu i na pewno są one wyjątkową pamiątką Waszego uczucia i tu i teraz. 

  Program Image
  Program Image

  Koszt sesji zdjęciowej

  Cennik dotyczy zarówno sesji plenerowych jak i wykonywanych w Waszych domach. Po naszej sesji otrzymujesz galerię z najlepszymi ujęciami, z pośród których wybierasz 15 ulubionych. Jeżeli spodoba Ci się większa ilość zdjęć możesz dokupić dodatkowe ujęcia w cenie 35zł/sztuka. Sam decydujesz jaki budżet chcesz przeznaczyć na swoją sesję. Z poziomu galerii online, którą ode mnie otrzymasz po sesji możesz także zamówić różne rodzaje odbitek oraz albumy. 

  500zł

  15 zdjęć

  15 odbitek 15x23cm na papierze premium

  galeria online aktywna 3 miesiące

  dodatkowe ujęcie + 35zł/sztuka

  Umów się na swoją wymarzoną sesję zdjęciową

  zostaw kontakt do siebie, a ja odpowiem najszybciej jak to możliwe

  kontakt

  Zostawcie kontakt oraz informacje na temat terminu i miejsca wesela.