book me

zarezerwuj swój termin

Zostaw swoją wiadomość, a odpowiem na nią najszybciej jak to możliwe :)

  Welcome image

  Szczery reportaż ślubny

  Szczery, autentyczny, czyli jaki? W moim odczuciu jest to reportaż ślubny, czasie którego jest miejsce na prawdziwe emocje, rozwiane włosy, łzy wzruszenia, pełne miłości spojrzenia i uśmiechy płynące z głębi serca. W ten dzień towarzyszę Wam, otaczam empatią, obserwuję i uwieczniam wartościowe momenty. Bez dubli, bez wystylizowanych scenek, przesadnego pozowania i robienia sztuki dla sztuki, ponieważ czysty reportaż ma być zapisem Waszych prawdziwych wspomnień. Zdjęcia mają przywoływać autentyczne wspomnienia. Nie bójcie się, nie będę od Was wymagać abyście udawali kogoś, kim nie jesteście i to ja dostosuję się do Was, Waszych wartości i charakteru, a nie Wy do mojej wizji artystycznej.

  Wierzę gorąco, że są rzeczy, których nikt by nie dostrzegł, gdybym ich nie sfotografowała

  Pierwszy kontakt

  Jestem tutaj aby przeprowadzić Was przez cały proces tworzenia Waszego reportażu, abyśmy mogli czuć się swobodnie i naturalnie. Zwykle Pary kontaktują się ze mną najpierw mailowo, podają interesujący ich termin, miejsce ceremonii i wesela, ilość gości. Ja w mailu zwrotnym przesyłam plik ze swoją ofertą i dostępnymi pakietami godzinowymi oraz dodatkami. Jeżeli oferta Wam się podoba, możemy przejść do kolejnego etapu naszej współpracy... 

  Spotkanie i umowa

  Zachęcam do spotkania na żywo, czasami jednak ze względu na duże odległości umawiamy się na wideorozmowę. Dla mnie to bardzo istotne, abyśmy się lepiej poznali, porozmawiali o Waszych oczekiwaniach i sprawdzili, czy złapiemy wspólne flow, które jest kluczem do wyjątkowych zdjęć. Na takim spotkaniu możemy omówić umowę i jeżeli tylko jesteście na to gotowi podpisać ją. Później chętnie pomogę Wam w przygotowaniach do ślubu i doradzę w kwestiach związanych z wizualną stroną ślubu, tak aby Wasze zdjęcia były zachwycające.

  Program Image
  Program Image

  Sesja narzeczeńska

  Zwykle około 1-2 miesięcy przed ślubem umawiamy się  na sesję narzeczeńską, a właściwie coś w rodzaju foto-spaceru, w czasie którego możemy na świeżo porozmawiać na temat ostatniej prostej do Waszego wyjątkowego dnia. Sesja to idealny pomysł szczególnie dla osób, które nigdy wcześniej nie uczestniczyły w sesji zdjęciowej. Daje ona Wam możliwość sprawdzenia jak pracuje się ze mną, jak prowadzę sesję zdjęciową, wypróbowania czy lepiej czujecie się w spokojnych i romantycznych  scenach czy bardziej energicznych i zwariowanych. Dzięki temu i ja mogę Was poznać i już w czasie ślubu dostosować się do Waszych charakterów i wykonywać zdjęcia w zgodzie z Wami.

  Program Image
  Program Image

  Przygotowania

  Spotykamy się w dniu Waszego wesela i zwykle zaczynam swoją pracę od przygotowań Panny Młodej. Fotografuję ważne dla Was detale oraz suknię ślubną, towarzyszę rodzinie oraz Pannie Młodej w tych ekscytujących chwilach, uwieczniam piękne gesty i momenty...a przede wszystkim daję Wam i Waszym bliskim przestrzeń na przyzwyczajenie się do mojej obecności.

  Ceremonia

  W czasie ceremonii jestem cichym obserwatorem. Fotografuję z poszanowaniem miejsca, w którym zdecydowaliście się zawrzeć związek małżeński - bez względu na to, czy jest to kościół, urząd czy plener, to Wy i Wasza przysięga jesteście w centrum uwagi.

  Program Image
  Program Image

  Wesele

  W czasie przyjęcia weselnego uwieczniam wartościowe momenty. Prócz oczywistych wydarzeń takich jak pierwszy taniec czy krojenie tortu, staram się być wszędzie tam, gdzie mogę uwiecznić Wasze relacje z bliskimi. Krążę po sali, wychodzę na zewnątrz, fotografuję Wasze rozmowy z przyjaciółmi i rodziną, szalone tańce i uśmiechy, wszystko po to abyście mogli zatrzymać te chwile na zawsze.

  Zdjęcia grupowe

  Zwykle po obiedzie staram się wykonać zdjęcia grupowe oraz ustawiane Pary Młodej z gośćmi. Uważam, że to ważne, aby przynajmniej najbliższa rodzina miała z Wami tak zwane zdjęcie do ramki. Rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, świadkowie - to z nimi warto stanąć na chwilę, przytulić się i mieć pamiątkowe zdjęcie, zwykle jednak nie są oni jedynymi osobami, które chciałby mieć taką pamiątkę z Parą Młodą, więc często wykonuję też zdjęcia grupowe z przyjaciółmi albo całymi rodzinami, aby nikt nie został pominięty. 

  Program Image
  Program Image

  Mini sesja Pary Młodej

  W okolicach zachodu słońca, jeżeli tylko pogoda na to pozwala, porywam Was na 15 minutową sesję zdjęciową w okolicy sali weselnej. Zwykle ten krótki czas jest wystarczający, abyście mogli na chwilkę odetchnąć od zgiełku wesela, porozmawiać ze sobą, a ja w tym czasie wykonuję kilka ujęć portretowych, aby zatrzymać w kadrach Waszą radość i miłość, gdy największy stres jest już za Wami.

  a jeżeli pada deszcz?

  Deszcz jeszcze nigdy nie przeszkodził mi w wykonaniu mini sesji w czasie wesela. Możemy wtedy zrobić kilka ujęć z parasolkami, albo wykorzystać wnętrze budynku, światło padające z okna, schody lub apartament aby wykonać kilka pamiątkowych ujęć.

  Program Image
  Program Image

  Galeria online

  Po Waszym weselu zabieram się do pracy przed komputerem - starannie koloruję Wasze zdjęcia, selekcjonuję, wybierając najbardziej udane kadry, układam je w spójną historię, gdzie zdjęcia detali, płynnie łączą się z portretem i szerokim kadrem pokazującym cały kontekst danej sceny. Ta praca zajmuję mi około 10-21 dni i w tym czasie wysyłam do Was gotową galerię online, dzięki której możecie przeżyć wszystko jeszcze raz i podzielić się nią z Waszymi gośćmi.

  Dodatki

  Dzięki galerii online możecie wybrać swoje ulubione ujęcia, które wydrukuję dla Was na wysokiej jakości papierze fotograficznym lub w formie albumu, jeżeli tylko taką opcje wybraliście. Czas realizacji wydruków jest zależny od terminów jakie ma laboratorium cyfrowe, w którym się zaopatruję, zwykle jest to około miesiąc, do dwóch miesięcy czasu, ponieważ albumy oraz pudełka na odbitki są ręcznie wykonywane na zamówienie.

  Kiedy już wszystko dotrze do mnie możemy się spotkać i razem powspominać Wasz dzień ślubu!

  Program Image
  Program Image
  About me one
  About me two

  Sesja Poślubna

  Na sesję poślubną możecie zdecydować się już w dniu podpisywania naszej umowy lub po ślubie, jeżeli tylko uznacie, że chcielibyście dodatkową pamiątkę w pięknych okolicznościach przyrody. Specjalizuję się głównie w naturalnych plenerach ślubnych. Mogę pojechać z Wami w góry, podpowiedzieć gdzie najlepiej wykonać sesję o wschodzie lub zachodzie słońca - ponieważ wtedy można wydobyć esencję piękna z otaczających nas widoków. Jeżeli tylko marzy Wam się wyjątkowa sesja ślubna w zabytkowym dworku, pałacu lub plener miejski to na pewno razem uda nam się coś ustalić, zaplanować i zrealizować tak, aby była to niezapomniana przygoda i pamiątka.

  Podoba Wam się? Zapytajcie o interesujący Was termin

  zostawcie kontakt do siebie, a ja prześlę Wam swoją ofertę na pakiety ślubne jak szybko to możliwe

  kontakt

  Zostawcie kontakt oraz informacje na temat terminu i miejsca wesela.