book me

zarezerwuj swój termin

Zostaw swoją wiadomość, a odpowiem na nią najszybciej jak to możliwe :)

  About me one
  About me two

  Oferta

  Marzysz o szczerych, ponadczasowych zdjęciach, które będą przywoływać Twoje prawdziwe emocje i wspomnienia? O fotografiach, które nie będą sztucznie wypozowane - a lekkie i naturalne?  Jesteś w takim razie we właściwym miejscu. Poniżej możesz zapoznać się z moją ofertą sesji zdjęciowych oraz reportaży. 

  zarezerwuj termin

  Zostaw swoje dane kontaktowe oraz interesujący Cię rodzaj sesji oraz proponowany termin. Odpowiem na Twoje zapytanie najszybciej jak to możliwe.

   sesja zdjęciowa

   Na sesję zdjęciową możemy umówić się w plenerze lub w Twoim domu. Domowe sesje są bardzo dobrym rozwiązaniem w przypadku, gdy zależy Ci na uwiecznieniu swojej codzienności, świetnie sprawdzają się w przypadku  sesji noworodkowych, kiedy to maleństwo jest z Wami w bezpiecznym miejscu, w pierwszych dobach swojego życia. Sesje w plenerze można wykonać o każdej porze roku i możemy je wykonać w dowolnym miejscu jakie tylko sobie wymarzycie - w parku, na łące, w górach, wśród murów Waszego ulubionego miasta. Łono przyrody to doskonałe miejsce na zabawy z dziećmi, psem czy też piękne portrety otoczone słonecznym blaskiem i zielenią. W czasie sesji pomogę Ci i podpowiem co robić, aby zdjęcia były pełne szczerości i jak najmniej pozowane.

   Pakiet dotyczy:

   ♡ sesji portretowych

   ♡ sesji wizerunkowych

   ♡ sesji narzeczeńskich

   ♡ sesji ciążowych

   sesji bliskościowych (mama+ maluszek)

   ♡ sesji rodzinnych

   ♡ sesji noworodkowych w domu

   ♡ sesji Fresh48 (noworodkowych sesji jeszcze przed wyjściem ze szpitala)

   czas trwania: do 2 godzin

   ilość zdjęć: 15

   forma przekazania: online + odbitki 15x23cm

   dodatkowe ujęcie: 25zł/sztuka

   sesja "dzień z życia"

   Sesja "dzień z życia" to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie autentyczność i szczerość. Osób, które chciałyby zatrzymać na zdjęciach kawałek swojego świata i codzienności. Jest to sesja w formie niepozowanego reportażu z dnia Waszego życia - inaczej dokumentalna sesja rodzinna lub family unposed. Podczas trwania takiej sesji jako fotograf nie ingeruję w bieg wydarzeń a jedynie uwieczniam wszystko takim jakie jest. Przed sesją możemy porozmawiać online i dać się sobie poznać, podzielę się z Wami instukcjami jak przygotować się do takiego reportażu. W dniu zdjęciowym jestem z Wami parę godzin i uwieczniam dla Was przebieg dnia - przez posiłki, zabawy, spacer czy czytanie książek, a na pewno znajdzie się też chwila i miejsce na kilka portretów. Przykładową taką sesję znajdziecie tutaj: klik

   Pakiet może dotyczyć przykładowo:

   ♡ sesji z powrotu ze szpitala z noworodkiem

   ♡ sesji noworodkowej

   ♡ sesji rodzinnej

   ♡ sesji wizerunkowej z dnia pracy

   czas trwania: do 6 godzin

   ilość zdjęć: minimum 100

   forma przekazania: online + album 20x20cm na  50 zdjęć.

   dodatkowa godzina pracy: 150zł

   reportaż ślubny

   Od lat towarzyszę moim Parom Młodym na ich uroczystościach. Fotografia ślubna jest szczególnym rodzajem sztuki - skupia się na rodzinie, wartościach, emocjach i szczerości. Przygotowałam dla Was kilka pakietów godzinowych do wyboru, jeżeli chcesz zapoznać się z ofertą napisz do mnie, zostawiając podstawowe informacje, które pozwolą mi dopasować dla Ciebie odpowiednią ofertę (miejsce ślubu i wesela, liczba gości oraz orientacyjne ramy godzinowe jakie planujecie)

   od 3000zł
   About me one
   About me two

   Albumy i odbitki

   Każdy z nas ma tysiące zdjęć zapisanych na smartfonie lub dysku komputera, ale nie każdy z nas wie jaką wartość mają fotografie wydrukowane, które można wziąć do ręki, dotknąć, podzielić się z bliskimi w czasie rodzinnych spotkań czy mroźnych zimowych wieczorów. Wydrukowane zdjęcia mają niezwykłą wartość i na pewno nie zginą tak łatwo jak pliki, przypadkowo skasowane z dysku komputera.

   Przykładam dużą wagę do jakości produktów, które przygotowuję dla moich klientów. Stąd też odbitki są drukowane na papierach z linii premium, a albumy to wysokiej klasy rękodzieło, tworzone w polskich manufakturach. 

   Wybierz idealną oprawę dla swoich wspomnień ♡

   Instagram