book me

zarezerwuj swój termin

Zostaw swoją wiadomość, a odpowiem na nią najszybciej jak to możliwe :)

  Welcome image

  Dokumentalne sesje rodzinne

  Dokumentalne sesje rodzinne to prawdziwe historie zapisane w kadrach. Opowieści bez lukru, bez stylizacji, szczere w swojej prostocie. W dobie internetu i kreowania pięknych, wyidealizowanych obrazów macierzyństwa sesje niepozowane są czymś zupełnie innym. Tutaj w trudzie, pośpiechu, zmęczeniu, popisanych mazakami ścianach, tonach prania, prawdziwych przytuleniach i radości z powrotu taty do domu odkrywamy autentyczność, poświęcenie i dobro. Pozwól, że przybliżę Ci jak wyglądają sesje w nurcie family unposed i sama podejmiesz decyzję, czy taka fotografia do Ciebie przemawia.

  Często nie doceniamy i zapominamy o codzienności. Tej zwykłej, niewyidealizowanej, o emocjach i gestach, które budują nasze życie

  Dla kogo sesja "dzień z życia" będzie dobrym pomysłem

  Sesja dokumentalna to swojego rodzaju reportaż z Waszej codzienności. W takim rodzaju zdjęć nie ma ingerencji w bieg wydarzeń ze strony fotografa. Ja jestem z Wami by obserwować i rejestrować naturalne sytuacje. Nie ma tutaj ustawiania, pozowania, więc świetnie odnajdą się tutaj osoby, które nie lubią tego typu fotografii i lepiej czują się, gdy zdjęcia są robione znienacka. Ten rodzaj fotografii świetnie sprawdzi się u osób ceniących sobie naturalność i autentyczność. Ludzi, którzy chcieliby zachować swoje prawdziwe wspomnienia na lata. 

  Ile czasu trwa taka sesja?

  Zwykle spędzam z Wami około 6 godzin, aczkolwiek jest możliwość wykonania także krótszego lub całodzienniego reportażu, jeżeli tylko macie na to ochotę. To od Was zależy od której części dnia zaczynamy Waszą opowieść i na jakim etapie ją kończymy.

  Program Image
  Program Image

  O czym jest taka sesja?

  Możemy umówić się na dokument o Waszym zwykłym, codziennym dniu: wspólny posiłek, spacer, zabawy, trudy i wspaniałości macierzyństwa przeplatające się w czasie dnia. Możemy też uwiecznić wyjście ze szpitala z noworodkiem i jego pierwsze chwile w domu, wraz z towarzyszącymi temu emocjami. Do tego typu sesji możemy także zaliczyć reportaż z porodu, który jest wyjątkowym rodzajem reportażu, dość ciężkim do przewidzania w czasie ale jednocześnie jedynym w swoim rodzaju. Sesja dokumentalna świetnie sprawdzi się także w temacie reportażu z wakacji, kiedy to jesteście całą rodziną i spędzacie czas razem, w pięknej lokalizacji, która skradła Wasze serce. A może po prostu chcecie zachować wspomnienia z Waszej wspólnej codzienności lub Waszej pasji? Jestem z aparatem tutaj dla Was i dla Waszych wspomnień.

  Program Image
  Program Image

  Przed sesją

  Zanim spotkamy się w Waszym domu możemy umówić się na rozmowę, abyście mogli mnie lepiej poznać.  Chętnie dowiem się czegoś więcej o Was i o tym jak sami wyobrażacie sobie sesję dokumentalną.

  Po sesji

  To już! Odwiedziłam Was, spędziłam z Wami kilka godzin. Ujęłam w kadrach Wasze małe, wielkie życie. Teraz przygotuję dla Was galerię ze zdjęciami, ułożoną w spójną historię. Będzie ona pełna koloru, emocji i ciepła. Dostaniecie link, pod którym znajdziecie swoją opowieść złożoną z  minimum 80-150 zdjęć. Możecie też zdecydować się na album fotograficzny, w którym będą zawarte Wasze wybrane, ulubione kadry.

  Program Image
  Program Image

  Podoba Ci się idea sesji dokumentalnej? Napisz do mnie i opowiedz o czym będzie Twoja historia

  Book Me

  Leave your contacts and I will get back to you asap. I am here to help you.

   Koszt sesji dokumentalnej

   Koszt sesji dokumentalnej uzależniony jest od jej długości oraz wybranych przez Was dodatków. Cena zawiera także dojazd do 50km od mojego miejsca zamieszkania (Grodziec śląski). W efekcie sesji otrzymujecie wszystkie udane kadry (między 80-150 zdjęć) w osobistej galerii online, chronionej hasłem, z możliwością pobrania plików zdjęciowych w oryginalnym formacie na swoje urządzenia.

   Sesja dzień z życia 6h

   1000zł - reportaż 6 godzinny

   1200zł - reportaż 6 godzinny + album 20x20cm

   Sesja dzień z życia 12h

   2000zł - reportaż całodniowy

   2300zł - reportaż całodniowy + album 20x20cm

   Reportaż z porodu

   wycena indywidualna