book me

zarezerwuj swój termin

Zostaw swoją wiadomość, a odpowiem na nią najszybciej jak to możliwe :)

  Reportaż Zamek Chałupki | Bohumin

  Marzenia o bajkowym weselu często prowadzą nas w malownicze zakątki, gdzie historia spleciona jest z urodą natury. W okolicy Bohumina, znajduje się perła wśród miejsc ślubnych - Zamek Chałupki. To miejsce o niezwykłej duszy i bogatej historii, które doskonale łączy w sobie klasyczną elegancję z subtelnymi elementami slow wedding.
  Advices

  Urok Parku Zamkowego

  Zamek Chałupki to nie tylko świadectwo minionych epok, ale przede wszystkim przystań dla tych, którzy pragną celebrować swój wielki dzień w wyjątkowym otoczeniu. Otoczony przepięknym parkiem, który zachwyca swą harmonią i bujnością zieleni, zamek stanowi idealne tło dla romantycznych sesji zdjęciowych i niezapomnianych chwil spędzonych w gronie najbliższych. W parku można spokojnie zorganizować także plenerową ceremonię ślubną, co jest dodatkowym atutem.

  Zamek i pobliski Kościół

  To nie tylko miejsce, gdzie czas płynie inaczej, a każdy moment nabiera wyjątkowego znaczenia. Dosłownie parę metrów od Zamku znajduje się kościół w Bohuminie. Możliwość przejścia na piechotę z ceremonii ślubnej na wesele w zamku sprawia, że całe wydarzenie nabiera płynności i harmonii, a sam spacer z najbliższymi okazuje się przyjemnym punktem w dniu wesela.

  Park Zamkowy jako miejsce na slow wedding

  Park zamkowy to nie tylko tło dla fotografii, to także idealne miejsce na chwilę odpoczynku i spokojne rozmowy z bliskimi. Ciche alejki, ławeczki ukryte w cieniu drzew oraz delikatne światło zachodzącego słońca tworzą niepowtarzalną atmosferę, w której każdy z gości może poczuć się wyjątkowo i swobodnie. W parku znajdują się także rzeźby i miniaturowe zameczki, a także piękna huśtawka idealna do odpoczynku i obudzenia w sobie dziecięcej radości.

  Podsumowanie: Wspomnienia na Zawsze

  Wesele w Zamku Chałupki to nie tylko jednodniowe wydarzenie, to podróż w czasie i przestrzeni, która na zawsze pozostanie w pamięci zarówno Młodej Pary, jak i wszystkich obecnych. To chwile pełne magii, uroku i miłości, które na zawsze pozostaną w sercach wszystkich, którzy mieli przyjemność uczestniczyć w tym niezwykłym święcie miłości. Zamek Chałupki łączy elegancję i luksus z harmonią, przyrodą i byciem tu i teraz.

  Share