Fotografia Rodzinna

sesje rodzinne plenerowe

W fotografii rodzinnej staram się pokazać miłość i szczere emocje jakie dzielicie ze swoimi najbliższymi. A wszystko to w otoczeniu matki natury! Możemy pójść razem na łąkę, do lasu czy w góry...wszędzie tam, gdzie chcecie być ze swoimi pociechami i uwiecznić ten radosny czas razem. Sesja taka zwykle składa się z kilku zdjęć portretowych dziecka, portretów rodzinnych oraz kadrów lifestylowych podczas wspólnej zabawy.

sesje ciążowe

Wykonuję sesje ciążowe plenerowe, dysponuję wciąż powiększającą się mobilną garderobą, w której znajdują się suknie, które możemy wykorzystać podczas zdjęć. W trakcie sesji wykonuję zdjęcia zarówno samej przyszłej mamy jak i zdjęcia z partnerem. Istnieje także możliwość wykonania sesji ciążowej sensualnej lub w domowym zaciszu.

sesje lifestylowe

Domowe sesje lifestylowe to świetna alternatywa dla osób, które chciałyby zatrzymać w kadrach swoją codzienność. Jesteście w swojej bezpiecznej przestrzeni, możecie czuć się sobą. To dobry pomysł na uwiecznienie pierwszych tygodni życia Waszego dzieciątka po powrocie ze szpitala - maluszek czuje się bezpiecznie, nie musi być nigdzie transportowany i układany w niewygodne pozy. Jesteście Tylko Wy. Sesja lifestyle to krótka opowieść o Was zatrzymana w kadrach - wspólnej zabawy, odpoczynku przy herbacie, zabawy ze zwierzakami.

Portrety dziecięce

Wykonuję także stylizowane portrety dziecięce z rekwizytami. W czasie sesji dzieci często mają frajdę, ponieważ mogą się pobawić nowymi rzeczami i wejść z nimi w interakcję. Posiadam różne akcesoria do wykorzystania, często ogranicza nas tylko wyobraźnia, a możemy wyczarować coś przepięknego!

cennik

Z a p y t a j  o  t e r m i n :

  Typ sesji:

  i n s t a g r a m

  @karolina_chrapkiewicz

  It seems that you haven't connected with your Instagram account
  Close

  Cześć! Cieszę się, że tutaj jesteś. Mam na imię Karolina i fotografia to moja pasja. Tutaj możesz spojrzeć na świat moimi oczyma!

  Instagram

  @ karolina_chrapkiewicz

  śledź mnie na:

  fotochrapkiewicz@gmail.com