fotografia ślubna

przygotowania

Moim zdaniem nie warto rezygnować z przygotowań. To piękne dopełnienie reportażu z dnia ślubu. Rozmowy przy porannej herbacie, ubieranie sukni i garnituru, przygotowanie wszystkiego, uśmiechy, to jak wygląda Wasz dom...wbrew pozorom to wszystko po latach będzie cennym wspomnieniem. A może planujecie przygotowania w miejscu gdzie odbywa się wesele? To też jest świetna opcja, dzięki której możecie liczyć na ciekawe i piękne kadry, jeżeli sytuacja w domu na to nie pozwala. To jest też ten czas kiedy możemy na spokojnie lepiej się poznać, a Wy przyzwyczajacie się do dźwięku migawki aparatu. Zawsze proponuję aby po przygotowaniach zorganizować First Look - czyli Wasze pierwsze ``widzenie`` w tym wspaniałym dniu, już w pełni przygotowanych w swoich pięknych strojach! To są cudowne emocje!

ceremonia

Podczas ślubu nie ingeruję w bieg wydarzeń. Staram się być wtedy niewidoczna, cichutko uwieczniając całą ceremonię. Obserwuję Wasze reakcje, małe gesty, uśmiechy, łzy. Wszystko to co sprawia, że te chwile są wyjątkowe i jedyne. Zawsze staram się także uwiecznić reakcje Waszych bliskich.

wesele

To już totalna swoboda i zabawa! Jestem wszędzie tam gdzie coś się dzieje. Staram się ciągle być w ruchu, chodzę po sali, wychodzę na zewnątrz, fotografuję ludzi, detale, budynek. Czasami dla niektórych może to się wydawać niepotrzebne i błahe...ale uwierzcie mi... pamięć jest ulotna i miło spogląda się w swój album ślubny przypominając sobie te zatarte szczegóły!

Sesja poślubna

Na sesji poślubnej jestem do Waszej dyspozycji tyle czasu ile tylko potrzeba! Po prostu wsiadamy w auto i jedziemy gdzie dusza zapragnie. Zawsze staram się wykonać mini sesję w dniu ślubu, tak aby uchwycić Wasze emocje w tym dniu i to jak wyglądacie, ale rozumiem doskonale, jeżeli chcielibyście wykonać sesję poślubną w innym terminie i miejscu...macie jakieś swoje hobby, które Was łączy, czy miejsce do którego wzdychacie? Sesja w takich okolicznościach to świetny pomysł. Sama sesja trwa około 2-3h ale często dojazd na miejsce może nam zająć parę ładnych godzin, dlatego trzeba rezerwować na taką sesję cały dzień.

formularz kontaktowy

Cieszę się, że jesteście właśnie w tym miejscu i myślicie o mnie jako o swoim fotografie.

Opowiedzcie mi więcej o sobie i o swoich marzeniach związanych ze ślubem. Myślę, że w znacznym stopniu ułatwi nam to bliższe poznanie i pozwoli utwierdzić się w przekonaniu czy nadajemy na tych samych falach, mamy podobny gust,  a nasza współpraca przyniesie Wam piękną pamiątkę w postaci zdjęć!

 

Ceny pakietów w mojej ofercie wahają się między 1800 a 3500zł. Jeżeli jesteście zainteresowani szczegółami oraz dostępnością terminu, proszę o kontakt poprzez poniższy formularz:


  i n s t a g r a m

  @karolina_chrapkiewicz

  It seems that you haven't connected with your Instagram account
  Close

  Cześć! Cieszę się, że tutaj jesteś. Mam na imię Karolina i fotografia to moja pasja. Tutaj możesz spojrzeć na świat moimi oczyma!

  Instagram

  @ karolina_chrapkiewicz

  śledź mnie na:

  fotochrapkiewicz@gmail.com